Меле в Разлог: Двама пребиха мъж в двора на къща

11 Март 2025 | 10:53
1 коментара
Криминално
Благоевград
Меле в Разлог: Двама пребиха мъж в двора на къща
Вчера, в РУ-Разлог е получено съобщение за това, че в двор на къща в град Разлог е възникнал скандал между 41-годишен мъж от село Мировяне, област София и двама мъже от град Разлог на 23 и 29 години.

Спорът между лицата е прераснал във физическа саморазправа, при която 41-годишният е ударен с твърд предмет в областта на ръката, в резултат на което е пострадал с фрактура на предмишницата.

Двамата извършители на деянието са задържани със заповед за задържане до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Добавени коментари

Раина публикува:
11 Март 2025 | 14:17
Бай мангау

Добавете Вашия коментар

TOP