Международен турнир по спортна гимнастика Любчо Солачки в Благоевград
11 Декември 2025 | 18:00
0 коментара
Спорт
Благоевград

Благоевград ще бъде домакин на XXІ Международен турнир по спортна гимнастика „Любчо Солачки“. Състезанието ще се проведе на 13 и 14 декември Спортен комплекс „Пирин“ от 9.30 часа.
В турнира вземат участие над 170 състезатели от различни възрастови групи.
Организатор на турнира е Гимнастически клуб „Любчо Солачки“, със съдействието на Община Благоевград.
Входът е свободен!
В турнира вземат участие над 170 състезатели от различни възрастови групи.
Организатор на турнира е Гимнастически клуб „Любчо Солачки“, със съдействието на Община Благоевград.
Входът е свободен!






