Масово сбиване край разклона за с. Конарско, двама ранени и трима задържани
17 Декември 2025 | 11:16
5 коментара
Криминално
Благоевград

На 17.12.2025 г. около 00:05 часа в района на разклона за с. Конарско е възникнала физическа саморазправа между група лица, при която 31-годишен мъж от с. Горно Краище е пострадал с фрактура на пръстите на ръката, а 35-годишен мъж от Разлог е получил нараняване на окото.
От работещите по случая полицейски служители, като участници в сбиването са установени и задържани двама мъже на 26 и 34 години от с. Смолево и 28-годишен мъж от с. Черна Места. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
От работещите по случая полицейски служители, като участници в сбиването са установени и задържани двама мъже на 26 и 34 години от с. Смолево и 28-годишен мъж от с. Черна Места. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Добавени коментари
У публикува:
30 Март 2026 | 23:25
Тарикати нема да излезат да се бият две в две с голи ръце а ще скачат 15/2 с бухалки ама нищо де всичко се връща има време
Реалист публикува:
18 Декември 2025 | 16:18
Имало е помаци имало е християни ма трябва да се ЗНАЕ , че всичките са от неркоманската организация който полицията знае и не взема мерки!
Владо Николов публикува:
18 Декември 2025 | 12:45
То е било екшън като по филмите. 15 помака с 3 коли препречват магистрален път и удрят българчетаа с бухалки. Е това са новите Пеевски помаци, които вече окупират и полицейските управления. Българи събудете се... не ни трябват нови еничари..
Пачката публикува:
17 Декември 2025 | 13:50
Ки има секс
Гостенин публикува:
17 Декември 2025 | 13:40
п0мацУ!






