Мащабна спецакция в Благоевград: криминалисти щурмуваха адреси, двама са задържани

26 Март 2026 | 20:54
11 коментара
Криминално
Благоевград
Мащабна спецакция в Благоевград: криминалисти щурмуваха адреси, двама са задържани

Криминалисти с куче и лаборатория в акция в Благоевград, има арестувани

Специализирана полицейска операция се провежда на територията на Благоевград днес, като действията са насочени към няколко адреса в квартал „Грамада“. По информация на Pirinsko.com, криминалисти от сектор „Криминален“ към ОДМВР Благоевград са щурмували три жилища, гаражи и автомобили на улица „Обел“ и в района на 14-ти полк. Акцията е за измама с криптовалута.

В акцията участват над 30 служители, включително целият състав на сектор „Криминален“, разследващи полицаи, както и екипи с криминалистична лаборатория. На място е било използвано и следово куче, което подсказва за сериозността и мащаба на операцията.

По първоначална информация са задържани двама мъже, Асен Д. и Георги К. Към момента от полицията не предоставят официални подробности относно причините за акцията, нито за характера на разследването.

Полицейските действия са започнали в ранния следобед и продължават към момента. Очаква се в следващите часове от ОДМВР Благоевград да излязат с официална информация.

Очаквайте подробности!

Мащабна спецакция в Благоевград: криминалисти щурмуваха адреси, двама са задържани
Мащабна спецакция в Благоевград: криминалисти щурмуваха адреси, двама са задържани
Мащабна спецакция в Благоевград: криминалисти щурмуваха адреси, двама са задържани
Мащабна спецакция в Благоевград: криминалисти щурмуваха адреси, двама са задържани

Добавени коментари

Tele публикува:
27 Март 2026 | 17:46
Tam tebe6ira e silen s Latinov toi shte gi opravi xaxa
Микрата публикува:
27 Март 2026 | 11:32
А кмета на осенво кога
запознат публикува:
27 Март 2026 | 10:32
а асен стойчев кога:? чайнико? всички знаем, че работят заедно с мвр, смешни институции
Менте куки публикува:
27 Март 2026 | 10:05
Отрепка е разговорно за човек с нисък морал…Утрепка е Жаргон за Ушев и менте полицай
Зози публикува:
27 Март 2026 | 08:46
Правилно е да се пише отрепка, а не утрепка.
запозната публикува:
26 Март 2026 | 22:33
асен е мозака на схемите , гоше нема акъл ама асен добре ги мота
0 публикува:
26 Март 2026 | 22:25
На тоя на втората снимка кой му сложи белезниците отпред като на директор? И това ли не се научихте - как се слагат пранги?!
007 публикува:
26 Март 2026 | 22:04
Идете и в Симитли. Долно Осеново, също.
Да да ъм публикува:
26 Март 2026 | 22:03
Еее по Симитли се разнася във пликове от ЕКОНТ
Някои публикува:
26 Март 2026 | 21:56
Аааа в Симитли кога
Менте полицай публикува:
26 Март 2026 | 21:24
Мвр Благоевград,Акция след акция без резултат събрали са се само некомпететни утрепки

Добавете Вашия коментар

TOP