Мартин Тошев наказа шампиона на Казахстан! (ВИДЕО)

23 Септември 2019 | 08:07

Бившият голмайстор на Пирин Благоевград и Септември няма спирка в Казахстан.Той отбеляза отбеляза петия си гол тук за по-малко то два месеца. Голаджията от село Крупник бе с основен принос  за сензационната победа  победа на неговия Жетису над шампиона Астана с 2:1.

Гостите поведоха с попадение на румънеца Дорин Ротариу в 8-ата минута, но допуснаха пълеб обрат в края на двубоя. Мартин Тошев изравни в 80-ата минута, а минута преди края  Айбар Жаксиликов вкара победното попадение за Жетису. Във временото класиране лидер е Тобол Кощанай с 58 точки, пред Кайрат с 56, а Жетису е на 5-та позиция. Другите отбори с БГ треньори са  шести и седми – Кайсар на Стойчо Младенов и Шахтьор Караганда на Николай Костов.Пирин спорт