Мартин Багашев от Благоевград е пострадалият ТОЛ инспектор, нападнат от банскалията Георги Цветков след проверка

04 Ноември 2025 | 15:04
11 коментара
Криминално
Благоевград
Мартин Багашев от Благоевград е пострадалият ТОЛ инспектор, нападнат от банскалията Георги Цветков след проверка
Тол инспекторът Мартин Багашев от Благоевград е пострадал при инцидент със световния шампион по канадска борба Георги Цветков от Банско, научи Pirinsko.com.

Инцидентът е станал в неделя около 11:00 часа, когато дежурен екип на Националното тол управление, в който участвал и Багашев, засича лек автомобил „Ауди“, движещ се без винетка. Водачът не спрял на подадения сигнал със стоп-палка и продължил по пътя. След сигнал до телефон 112, автомобилът бил спрян от полицейски екип в района на Симитли.

При съставянето на акта за нарушение водачът — Георги Цветков от Банско — реагирал агресивно. По време на подаването на акта за подпис, той стиснал силно ръката на инспектора Мартин Багашев, причинявайки му изкълчване на ръката. Пострадалият е бил прегледан от лекар, който му е поставил шина. По-късно Цветков изпратил заплашителни и унизителни съобщения до двамата инспектори чрез социалните мрежи. От Националното тол управление са уведомили прокуратурата, а по случая е образувана проверка.

Двамата инспектори са били пуснати в кратък отпуск, тъй като са били подложени на силен стрес след инцидента.

Работата по случая продължава под надзора на компетентните органи.

Добавени коментари

True story публикува:
06 Ноември 2025 | 15:59
Какъв отпуск за стрес беее заплатаджии копеленца долни, закриване на цялото безсмислено тол управление и бой по гъза за този гейтак
Стоян публикува:
05 Ноември 2025 | 14:04
Не виждам смисъл тези от тол да висят по пътищата ,при положение че има сумати камери докато стигнеш до Бл-гр.Да го снимат и да му изпратят честитката ! За кво са тези висаджий по цял ден да висят в колата и да си играят на тел. и да им плащат немалко пари!! А относно този е нормално да е такъв томрук ,спорта му и средата го изискват
ха ха публикува:
04 Ноември 2025 | 20:01
Нее Банскалиа . Добринишка Мечка
Петрич публикува:
04 Ноември 2025 | 19:10
Не коментирам случая,тези службички са гласове за изборите, НИЩО ДРУГО.Трябва да се елиминира човешкия фактор
Тол публикува:
04 Ноември 2025 | 17:40
От Тол системата не спират без причина, за да те спрат значи си или имаш нарушение, така че момчето си е вършило служебните задължения
Ново дело публикува:
04 Ноември 2025 | 17:15
Да му скъса гъза от съдилища, той вече е осъждан за побой и за заплахи над данъчен служител. Ново дело за този арогантен нещастник и бързи няколко хилядарки обещетение за служителят на ТОЛ системата. Да влиза в затвора
ТОЛ система публикува:
04 Ноември 2025 | 17:11
Случаят с Георги Цветков от Банско, световен шампион по канадска борба, е тревожен пример за грубо незачитане на закона и на институциите. Агресията към служители на Националното тол управление, заплахите и демонстративното поведение на пътя са действия, които обществото не може и не бива да толерира. Независимо от спортните постижения или общественото положение, всеки гражданин е длъжен да спазва правилата и да уважава хората, които ги прилагат. Когато публична личност демонстрира арогантност и агресия, това подкопава доверието в реда и правосъдието. Институциите трябва да реагират твърдо и решително, така че Георги Цветков да понесе цялата строгост на закона. Само така ще бъде даден ясен сигнал, че в България няма недосегаеми и че справедливостта е еднаква за всички.
::: публикува:
04 Ноември 2025 | 16:07
А като е имало и полиция дето са го спрели те какво са правили боклуците долни. Стояли са да гледат ли. Да се закрива това корумпирано мевере и министертсо
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ публикува:
04 Ноември 2025 | 15:53
леле този служител веднъж ме спира и мен на КРЕСНА дърва се супер нагло и арогантно и свойски все едно,че е собственик на ТОЛ ТАКСИТЕ може да е предизвикал с поведението си спортиста
Жалко! публикува:
04 Ноември 2025 | 15:34
Ама той си е виновен! Как така ще спира "световен шампион" за такава дреболия? Шампион не се спира, ей-й-й-й, младеж. Даже и полицията не бива да го спира! Та нали той представя България? Даже и днес я е представил. Сега като скочат от общината, общински съветници,заклети "гипсирани" банскалии и кой ли не щеш още ... тя ще стане една...Не ми се пише.
Аз публикува:
04 Ноември 2025 | 15:26
Они тея са се помислили за КАТаджии

Добавете Вашия коментар

TOP