Мартенско настроение и работилничка за мартеници в Исторически музей-Разлог

26 Февруари 2025 | 15:44
0 коментара
Култура
Благоевград
Мартенско настроение и работилничка за мартеници в Исторически музей-Разлог
Днес учениците от 3 „б“ клас към ОУ „Никола Парапунов“, град Разлог, съвместно с Исторически музей-Разлог изработиха пъстри мартенички в своеобразната „работилничка“ в музея.

С любов и отношение към детайла, децата направиха красиви Пижо и Пенда, с които се подготвиха за наближаващия първи март.

На директора на музея, третокласниците подариха специално изеработена мартеница и картичка, с която да пожелаят „Честита Баба Марта“.

Поздравления за старанието и на децата, и на техните учителки!

Добавете Вашия коментар

TOP