Мартенички и песни за кмета Атанас Стоянов
27 Февруари 2026 | 12:27
1 коментара
Култура
Благоевград

Днес в кабинета на кмета на община Сандански – Атанас Стоянов влезе истинска пролет – с усмивки, звънлив смях и бели и червени конци. 
Малките гости от ДГ „Пролет“ донесоха със себе си настроение и детско вълнение, което напомня колко красиви са българските традиции. По случай Баба Марта те вързаха мартеница на кмета и му пожелаха здраве, късмет и успешна година.
С мартенички той също им пожела да бъдат здрави, весели и засмени!
Малките гости от ДГ „Пролет“ донесоха със себе си настроение и детско вълнение, което напомня колко красиви са българските традиции. По случай Баба Марта те вързаха мартеница на кмета и му пожелаха здраве, късмет и успешна година.
С мартенички той също им пожела да бъдат здрави, весели и засмени!
Добавени коментари
Голем да порасне Мравчо! публикува:
27 Февруари 2026 | 17:54
На малките момченца им вързват мартенички, та големи да порраснат!






