Марек си върна голмайстора от Словения
21 Юни 2025 | 13:19
0 коментара
Спорт
Благоевград

Илия Димитров подписа и се завръща в Марек,научи Pirirnsport.com. През март той подписа с втородивизонния словенски Табор Сежана,където начело на отбора е българинът Радостин Александров. Димитров е играл в кариерата си още в Румъния,в Левски,Пирин Благоевград и Локомотив София.
По информация на нашата медия,той ще бъде и новия капитан на Марек.
В тима от Дупница със сигурност остават официално новите футболисти Марио Петков, Юли Ненов, Емануел Джордж и Али Паласиос.






