Марек се раздели с бивш съдийски шеф

23 Октомври 2025 | 11:35
0 коментара
Спорт
Кюстендил
Марек се раздели с бивш съдийски шеф
Марек и бившият шеф на ВАР-реферите в България Петър Петров се разделиха по взаимно съгласие, обявиха от клуба.
 
Припомняме, че в началото на сезона двете страни се споразумяха г-н Петров да поеме консултантския отдел в клуба, като за престоя си той бе с основна заслуга за това цялата школа, редом с представителния отбор да подобрят работата си. Резултатите не закъсняха и ДЮШ на Марек бе отличена за най-добре представяща се школа във Втора лига.
 
"Благодарим на Петър Петров за професионализма и отдадеността. Клубът му желае здраве и бъдещи успехи!", написаха дупничани на сайта си.

Добавете Вашия коментар

TOP