Мая Падарева: Най-сърдечно благодаря за високото признание за нашето читалище ! Благодаря на кмета Радослав Ревански

02 Ноември 2025 | 15:06
2 коментара
Култура
Благоевград
Мая Падарева: Най-сърдечно благодаря за високото признание за нашето читалище ! Благодаря на кмета Радослав Ревански
Най-сърдечно благодаря за високото признание за нашето читалище ! Благодаря на кмета Радослав Ревански за безрезервната подкрепа през годините, читалището да намери своето достойно място в „Чудесата на България“ ! Единственото читалище в България в деня на Народните будители бе удостоено с бранда „Чудесата на България“! НЧ „Георги Тодоров 1885“ вече 140 години събира хората, свързва поколенията и поддържа жив пламъка на духовността с миналото, настоящето и бъдещето. И нека не забравяме думите на З.Ч.Д. – Гиньо Ганев, че читалищата са продължителите на нашите възрожденци!
Честит празник на Народните будители, скъпи колеги!
Честит празник съвременни будители!
Може да бъде изображение с текстово съобщение

Добавени коментари

Друг публикува:
02 Ноември 2025 | 23:34
Ами тези, които сте сложили на картинката - ако са живи, какво ли ще кажат? Къде е тяхното място?
Един публикува:
02 Ноември 2025 | 23:30
Вместо ибрик за Ревански - лизане с език на задника му! Браво! Яко им се дупите на Пеевските измекяри.

Добавете Вашия коментар

TOP