Мая Падарева: Най-сърдечно благодаря за високото признание за нашето читалище ! Благодаря на кмета Радослав Ревански
02 Ноември 2025 | 15:06
2 коментара
Култура
Благоевград

Най-сърдечно благодаря за високото признание за нашето читалище ! Благодаря на кмета Радослав Ревански за безрезервната подкрепа през годините, читалището да намери своето достойно място в „Чудесата на България“ ! Единственото читалище в България в деня на Народните будители бе удостоено с бранда „Чудесата на България“! НЧ „Георги Тодоров 1885“ вече 140 години събира хората, свързва поколенията и поддържа жив пламъка на духовността с миналото, настоящето и бъдещето. И нека не забравяме думите на З.Ч.Д. – Гиньо Ганев, че читалищата са продължителите на нашите възрожденци!
Честит празник на Народните будители, скъпи колеги!
Честит празник съвременни будители!
Честит празник на Народните будители, скъпи колеги!
Честит празник съвременни будители!
Добавени коментари
Друг публикува:
02 Ноември 2025 | 23:34
Ами тези, които сте сложили на картинката - ако са живи, какво ли ще кажат? Къде е тяхното място?
Един публикува:
02 Ноември 2025 | 23:30
Вместо ибрик за Ревански - лизане с език на задника му! Браво! Яко им се дупите на Пеевските измекяри.






