„МАЙСТОР НА ВИНОТО“ в Разлог

13 Февруари 2026 | 10:59
0 коментара
Култура
Благоевград
МАЙСТОР НА ВИНОТО  в Разлог
Народно читалище „15.IX.1903-1909г.“ кани всички инопроизводители от Разлог да участват в състезание за приза „МАЙСТОР НА ВИНОТО“ на 13 февруари 2026 г.
Вината ще оценява жури сомелиери от любителски клуб „СОРТИДА“ гр.Разлог.
Състезанието се провежда в две категории:
„Бели вина“ и „Червени вина“
Начало: 18.00 часа
Празникът ни ще отпразнува и ЛЮБОВТА с много забавления и разбира се руйно вино и вкусни мезета!
Място: МАЛКАТА ЗАЛА на Читалище- Разлог.
Желаещите винопроизводители могат да се запишат до 12.02.2026г. при секретаря на читалището или в библиотеката.

Добавете Вашия коментар

TOP