Майка на две деца почина, след като дърво падна върху автомобила й на Витоша
03 Януари 2026 | 12:34
0 коментара
Общество
България

Жена е загинала вследствие на паднало дърво върху движеща се кола на Витоша, съобщиха от пресцентъра на МВР.
По първоначална информация жената е на 31 години, пътувала е със семейството си. Другите хора в колата не са пострадали.
Около 10:00 часа е получен сигнал за автомобил, управляван от 34-годишен мъж, затрупан от паднало дърво, на ул. "Беловодски път" в посока Копитото. Вследствие на инцидента е загинала съпругата на водача, посочиха от МВР.
След трагичния инцидент пътят беше затворен. На място бяха екипи на Спешна помощ, пожарната служба и СДВР за извършване на оглед и процесуално-следствени действия, съобщиха още от полицията.






