Магията на коледа завладя община Якоруда
18 Декември 2025 | 09:39
5 коментара
Общество
Благоевград

МАГИЯТА НА КОЛЕДА ЗАВЛАДЯ ОБЩИНА ЯКОРУДА!
Скъпи деца,
С голямо вълнение ви съобщаваме, че Дядо Коледа пристигна в нашата община със своята голяма торба, пълна с изненади и е готов да започне своята най-важна мисия – да зарадва децата на Якоруда.
Тази година добрият старец ще посети:
• Всички малчугани от детските градини на територията на общината.
• Най-малките ученици от всички училища в Община Якоруда.
Дядо Коледа и неговите неуморни помощници, елфите, ще преминат през всяко учебно заведение, за да се уверят, че всяко дете ще получи своята доза празнична магия, лакомства и усмивки.
Община Якоруда пожелава на всички светли, уютни и незабравими коледни празници!
Скъпи деца,
С голямо вълнение ви съобщаваме, че Дядо Коледа пристигна в нашата община със своята голяма торба, пълна с изненади и е готов да започне своята най-важна мисия – да зарадва децата на Якоруда.
Тази година добрият старец ще посети:
• Всички малчугани от детските градини на територията на общината.
• Най-малките ученици от всички училища в Община Якоруда.
Дядо Коледа и неговите неуморни помощници, елфите, ще преминат през всяко учебно заведение, за да се уверят, че всяко дете ще получи своята доза празнична магия, лакомства и усмивки.
Община Якоруда пожелава на всички светли, уютни и незабравими коледни празници!
Добавени коментари
За Якоруда с любов публикува:
21 Декември 2025 | 15:33
Срам ни е от тези представители на Община Якоруда , които са на снимката. Подмазвачи, лицемери, злобари , Интриганти, доносници, агенти.
Якоруда събуди се публикува:
21 Декември 2025 | 15:29
Погледнете тази снимка. Виждате ли някой компетентен ?. Нула грамотност и капацитет. Това ли е елита на Якоруда. Срам. Позор. Защо го допускате хора ? Те ви управляват вече колко години. Не , ТЕ ви крадат. Те ви лъжат. Те прогониха децата ви в чужбина. Тези същите на снимката. Запомнете ги. Утре пак ще ви обещават. Какво направиха за вас ? Нищо. Но те станаха милионери.
Пачката от Конарско публикува:
21 Декември 2025 | 15:12
Всички на снимката са некадърни и пудели на Драго.
Некомпетентни , но лицемери и двулични.
Лижат му гъза и се усмихват подробно за да му се харесат.
АПС ЯКОРУДА публикува:
21 Декември 2025 | 15:07
Късно е либе за китка за Новото начало с Драго и Ревански. Сега ще тичат да се прегръщат с Доган. А той ги извади от нафталина. Доган ще ги сложи в фризера обратно и задълго. А подлогите ви в Общината отиват на борсата. Цялата Община е пълна с подмазвачи и лицемери. Цялата администрация са мишки и слуги.
Всички служители са ласкатели и пудели.
Якоруда е с Румен Радев публикува:
21 Декември 2025 | 15:00
Доган е тук. Румен Радев също. Новото начало с Драго и Ревански са политически трупове. Шиши отива в затвора. Марио Асьов ще си остане запомнен като поп Кръстьо .






