Ловна вечеринка събра в Сандански ловци и рибари от целия район!

11 Декември 2025 | 19:45
0 коментара
Общество
Благоевград
Ловна вечеринка събра в Сандански ловци и рибари от целия район!
Ловна вечеринка събра на площад „България“ ловци и рибари от целия район!

Ловно-рибарско дружество „Сокол – 1920“ и Община Сандански отново организираха традиционната Ловна вечеринка.
Председателят на ЛРД „Сокол – 1920“ Кирил Спаневиков и кметът на Община Сандански - Атанас Стоянов отправиха своите приветствия към всички присъстващи ловци и риболовци.

За доброто настроение се погрижиха оркестър „Веселие“.
Вечерта завърши с томбола с атрактивни награди и чаша ароматно вино.
Ловна вечеринка събра в Сандански ловци и рибари от целия район!

Добавете Вашия коментар

TOP