„Къде си, Адаме?“ Тази вечер в ОбДТ „Невена Коканова“ в Дупница
13 Декември 2024 | 16:04
1 коментара
Култура
Кюстендил

Уникален и безпрецедентен филм, показващ живота на манастира Дохиар отвътре, невиждан дори от хилядите поклонници посещаващи това Свято място!
Филмът потапя зрителя в живота на един от манастирите на Света Гора Атон.
Един уединен монашески живот, пълен с автентични персонажи и „ежедневни светци“, излиза на екрана изпод нашите светски приоритети. Зрителят вижда историята на един напълно различен начин на живот в една жива монашеска общност в средата на двадесет и първи век.
13.12.2024г.
18:30ч.
ОбДТ „Невена Коканова“
Билети – на касата на театъра. Цена – 10 лв.
Филмът потапя зрителя в живота на един от манастирите на Света Гора Атон.
Един уединен монашески живот, пълен с автентични персонажи и „ежедневни светци“, излиза на екрана изпод нашите светски приоритети. Зрителят вижда историята на един напълно различен начин на живот в една жива монашеска общност в средата на двадесет и първи век.
13.12.2024г.
18:30ч.
ОбДТ „Невена Коканова“
Билети – на касата на театъра. Цена – 10 лв.
Добавени коментари
Не ходете на постановки на Теди МоскОФ!!! публикува:
13 Декември 2024 | 17:25
Не знам каква е постановката, но снощи гледах постановка на самовеличаещия се Стефан( Теди!!!) Москов в зала Яворов в Благоевград. Толкова цинизми не съм чувал и по време на футболен мач, а "аФторът" се изживява като живеещ в тоалетните на Централна ЖП гара в София, откъдето вероятно черпи лексиката си. Поне една трета от зрителите с радост си тръгнахме преди финала, макар аФторът да не ни беше оставил възможност за това, тъй като нямаше антракт. Като цяло и залата беше "пълна" само 30%!






