Кризисният щаб в Благоевград заседава извънредно

15 Октомври 2020 | 09:59
0 коментара
Общество

Кметът на община Благоевград, инж. Румен Томов, свиква Кризисния щаб във връзка с разпространението на коронавирус и завишаването на новорегистрираните случаи в страната. 

Кризисният щаб на Община Благоевград ще заседава на 16 октомври 2020 година /петък/,  от 13,30 часа  в зала „22 септември“.

На заседанието ще се вземат спешни мерки свързани с общественото здраве по отношение на инфекциозното заболяване.

Добавете Вашия коментар

TOP