Криминалисти откриха касетка с девет саксии с канабис в Благоевградско
31 Март 2025 | 15:53
0 коментара
Политика
Благоевград

Криминалисти откриха касетка с девет саксии с канабис в Благоевградско, съобщиха от полицията.
На 26 март в село Микрево, от полицейски служители на РУ-Сандански са проверени къща и двор, в който има постройка тип навес. В постройката органите на реда открили касетка с намиращи се в нея девет саксии със засадени канабисови растения.
38-годишният обитател на имота е задържан, а по случая е започнато разследване.






