Красимир Герчев: Ден на траур: Почитаме загиналите в Кочани

18 Март 2025 | 09:36
2 коментара
Общество
Благоевград
Красимир Герчев: Ден на траур: Почитаме загиналите в Кочани
Ден на траур: Почитаме загиналите в Кочани
България днес е в траур.
Присъединена към безутешната загуба на Кочани.
Скърбим за погубените 60 млади живота и се молим за оцелелите…
Бог да даде сили на майките и на всички, чийто сърца са опустошени.
Поклон.
18.03.2025,
Красимир Герчев,
кмет на община Разлог
Може да бъде изображение със свещник и огън

Добавени коментари

Ради публикува:
18 Март 2025 | 13:26
Ради Ревански ли така ти нареди . Послушко
Баненин публикува:
18 Март 2025 | 10:43
За теб Краси няма да има ден на траур

Добавете Вашия коментар

TOP