Красимир Герчев: Честит празник на всички, благословени с името на Йоан Кръстител!
07 Януари 2026 | 09:50
7 коментара
Общество
Благоевград

Честит празник на всички, благословени с името на Йоан Кръстител!
Почитаме Божия избраник притежавал такава нравствена чистота и духовна сила, че мнозина го сравнявали с ангел, изпратен да подготви пътя на Спасителя…
Ивановден е.
Празнуват над 350 000 именици в цялата страна и почти всяка втора къща в Разлог. Празнуваме и ние – синът ни носи благодатното име Иван,
наследено от моя баща с гордост и обич…
Честит Ивановден!
Пожелавам здраве, сили и благоденствие на всички именици и техните семейства!
Нека носят с гордост своето име, да го изпълват с добрини, човечност и достойни дела.
Нека св. Йоан Кръстител закриля всеки български дом!
Честит празник!
Красимир Герчев,
кмет на община Разлог
07.01.2026
Почитаме Божия избраник притежавал такава нравствена чистота и духовна сила, че мнозина го сравнявали с ангел, изпратен да подготви пътя на Спасителя…
Ивановден е.
Празнуват над 350 000 именици в цялата страна и почти всяка втора къща в Разлог. Празнуваме и ние – синът ни носи благодатното име Иван,
наследено от моя баща с гордост и обич…
Честит Ивановден!
Пожелавам здраве, сили и благоденствие на всички именици и техните семейства!
Нека носят с гордост своето име, да го изпълват с добрини, човечност и достойни дела.
Нека св. Йоан Кръстител закриля всеки български дом!
Честит празник!
Красимир Герчев,
кмет на община Разлог
07.01.2026
Добавени коментари
Тета Мара публикува:
07 Януари 2026 | 18:41
Леле 30 години в Разлог младите слушат само Любен Татарски и Краси Герчев и нищо на мегдане само крадни
Е па публикува:
07 Януари 2026 | 18:24
Краси каква стана гласуваме. за теб получаваме Радослав Ревански от село Бабяк
Разлог публикува:
07 Януари 2026 | 18:17
Ох, аман се рече от тоя. Няма празник без да му вида крадливата физиономия.
Разлоч публикува:
07 Януари 2026 | 18:13
Повече прилича на Николас Мадуро
Ох публикува:
07 Януари 2026 | 17:46
Тоя ми прилича на единия крадец от филма Сам в къщи
Разлог публикува:
07 Януари 2026 | 17:35
Не мога да напиша това което мисля за този индивид
Айде публикува:
07 Януари 2026 | 17:30
Догодина поздрави от Централния Софийски затвор






