Кражба в МБАЛ-Благоевград-разбит вендинг автомат с монети за около 100 евро
23 Март 2026 | 11:57
0 коментара
Криминално
Благоевград

В 01 РУ-Благоевград е получено съобщение за това, че за времето от 13:00 часа на 18.03.2026 г. до 07:30 часа на 20.03.2026 г. е повреден вендинг апарат за топли напитки, находящ се на втори етаж на болнично отделение към МБАЛ-Благоевград и е извършена кражба на монети на стойност около 100 евро.
По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл.195, ал.1, т.3 от НК.
По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл.195, ал.1, т.3 от НК.






