Крадци задигнаха пари и злато от къща в с. Баня
10 Ноември 2025 | 11:23
0 коментара
Криминално
Благоевград

Полицейски служители на РУ-Разлог работят по получен сигнал за това, че между 19:30 часа и 23:50 часа на 07.11.2025 г. е отнета сумата от около 1600 лева и златен синджир от къща в с. Баня, в която е проникнато през отворен прозорец.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.






