Кошмар! Откриха мъртва 15-годишна ученичка в гоцеделчевското село Брезница
05 Март 2025 | 16:30
0 коментара
Общество
Благоевград

15-годишно момиче е намерено мъртво в дома си в гоцеделчевското село Брезница днес следобед. То е ученичка в гимназията в селото. Все още не е ясна причината за смъртта. Открита е от роднините си.
Предполага, че е сложила сама край на живота си, но причините тепърва ще се изясняват, пише 24 часа.
На място има полиция, която прави оглед и разпитва свидетели.






