Кош за боклук пламна до градската градина в Благоевград

02 Май 2025 | 22:11
0 коментара
Общество
Благоевград
Кош за боклук пламна до градската градина в Благоевград
Палеж на уличен кош за боклук в центъра на Благоевград

Днес следобед беше подаден сигнал за запален уличен кош за боклук срещу градската градина в Благоевград. Благодарение на бързата реакция на екип от Районната служба „Пожарна безопасност и защита на населението“, огънят е потушен преди да се разрасне. По предварителна информация инцидентът е резултат от небрежност на граждани.

Пожарникарите напомнят, че с настъпването на летния сезон рискът от пожари значително нараства. Те апелират към жителите да бъдат отговорни и да не палят огън на обществени места.

Добавете Вашия коментар

TOP