Коледни късмети и усмивки от ученици в Общинска администрация Разлог

22 Декември 2025 | 12:03
4 коментара
Общество
Благоевград
Коледни късмети и усмивки от ученици в Общинска администрация Разлог
Ученици от СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“ внесоха истинско коледно настроение в сградата на Общинска администрация.
Празничната визита започна от кабинета на кмета на община Разлог Красимир Герчев, който ги посрещна с радост и им пожела: „Весела Коледа, деца! Пазете светлината и добротата в сърцата си и вярвайте в мечтите си. Нека Новата година ви донесе здраве, успехи и много щастливи мигове.“
С коледните си късмети и добри думи учениците зарадваха всички служители и им пожелаха светли коледни и новогодишни празници.
С този мил жест децата направиха деня ни по-светъл и внесоха топлина, усмивки и истински коледен дух в общината.
Благодарим им за прекрасния жест и за това, че ни напомниха колко малко е нужно, за да направим празниците още по-вълшебни .
Може да бъде изображение с пръстен за салфетки
Може да бъде изображение с текстово съобщение

Добавени коментари

Гроб Разлог публикува:
23 Декември 2025 | 09:51
Красимир Герчев не се крий зад децата кажи защо водата в Разлог е 3,58лева а в Благоевград 3,30 а след Нова година цената ще скочи над ЧЕТИРИ лева
Разлог публикува:
23 Декември 2025 | 07:55
Комшийката му Росица Тумбева директор на училището се е подмажала на Герчев
уи публикува:
23 Декември 2025 | 07:28
Бе вие немате ле некакви задалжения с драглищенката Само снимчи срещи демонстрации Тава ле те учаа скъпоплатените ти пиари
Разлог публикува:
22 Декември 2025 | 23:41
Краси скрий се ти продаде бъдещето на тия деца

Добавете Вашия коментар

TOP