Коледна магия и торбичка с добри думи в ДГ Детелина в гр. Разлог
16 Декември 2025 | 13:34
0 коментара
Общество
Благоевград

С много радост, усмивки и празнично настроение премина коледното тържество в детска градина „Детелина“.
Малките възпитаници посрещнаха своите гости с емоционална програма, която създаде истинско коледно вълшебство.
Децата от градината изпълниха красиви песни и стихчета за своите гости, като с искрените си усмивки внесоха много празнично настроение.
Особено емоционален момент от празничната програма беше сценката „Да напълним торбичката с добри думи“, в която всяко дете с внимание и отговорност добави своята добра дума.
Развълнувани, гостите на тържеството също „оставиха“ своите пожелания, изпълвайки торбичката с много емоции, искрени усмивки и топли думи.
Така сценката се превърна в истински символ на споделената доброта
Най-голямото вълнение за децата настъпи с появата на Добрия старец, който пристигна с пълен чувал и донесе много радост, весело настроение и искрени детски усмивки.
Възпитаниците на детската градина бяха зарадвани с индивидуални подаръци от кмета на община Разлог Красимир Герчев и зам.-кмета Гергана Костова, които отправиха сърдечни пожелания за здраве и светли празнични дни.
Тържеството приключи с признателност към педагогическия екип за вложените грижи и отдаденост, а празничният ден остави след себе си топли емоции и коледно настроение












