Коледарчета “полазиха” кметския кабинет на Първан Дангов за Игнажден

19 Декември 2025 | 19:05
0 коментара
Култура
Кюстендил
Коледарчета  полазиха” кметския кабинет на Първан Дангов за Игнажден

Коледарчета от ДГ “Слънце” спазиха традицията за Игнажден и “полазиха” кабинета на кмета на Дупница Първан Дангов. Ден преди големия християнски празник, малчуганите внесоха празнично настроение в сградата на общинска администрация с песни, стихчета и наричания за здраве, благополучие и берекет през Новата година.

Стопаните посрещнаха малчуганите и ги нагостиха с вкусна питка и лакомства.

На изпроводяк възпитаниците на ДГ “Слънце” отправиха пожеланията си към всички дупничани за здраве и късмет през идната 2026 година.

 
 
 

Добавете Вашия коментар

TOP