Колата смазана от падналото дърво в центъра на Благоевград бе извадена , собственикът се закани да съди общината

01 Юли 2025 | 21:18
1 коментара
Общество
Благоевград
Колата смазана от падналото дърво в центъра на Благоевград бе извадена , собственикът се закани да съди общината
 Около 20:30 часа тази вечер автомобилът с кюстендилска регистрация (KH 3856 KB), бе смазан от паднало дърво на улица „Христо Смирненски“ в центъра на Благоевград. След около половин часова борба с огромното дърво, пожарникарите успяха да извадят колата, която е смачкана в цялалата си задна част, предаде репортер на Pirinsko.com. 

При инцидента са паднали и електрически жици, които към момента са демонтирани и няма опасност от токов удар. Екипи на пожарната и пътната служба успешно разчистиха района и извадиха автомобила.

Собственикът на колата заяви, че ще съди общината, тъй като според него дървото е било опасно и изгнило, но не е било премахнато своевременно. Той настоява институциите да поемат отговорност и да вземат мерки за безопасността на гражданите.

Жителите на района също призовават за спешна проверка и поддръжка на градската растителност, защото това не е първият опасен случай. Наскоро имаше подобни случаи в ж.к Запад и на Старите гробища на паднали дървета провокирани от бури. 
Колата смазана от падналото дърво в центъра на Благоевград бе извадена , собственикът се закани да съди общината

Добавени коментари

очаквано публикува:
02 Юли 2025 | 09:33
така...обаче в града има едни платени токачки, които плюят по кмета, когато нарежда да режат стари дървета, защото били много хубави. хайде сега да ги чуем и тях? или са се спотаили като мишки...

Добавете Вашия коментар

TOP