Кола влетя в подлез с търговски обекти в центъра на Шумен

18 Април 2026 | 11:12
0 коментара
Криминално
България
Кола влетя в подлез с търговски обекти в центъра на Шумен

Кола влетя в подлез с търговски обекти в центъра на Шумен тази сутрин. Инцидентът е станал на бул. „Симеон Велики“, като сигналът е подаден малко след 9:00 часа.

По информация на полицията два автомобила са се ударили, след което единият е скъсал мантинелата и е паднал в подлеза.

Трима души са транспортирани в болница.

На място са изпратени екипи на полиция, пожарна и спешна помощ, съобщава Нова телевизия.

Добавете Вашия коментар

TOP