Кола влетя в подлез с търговски обекти в центъра на Шумен
18 Април 2026 | 11:12
0 коментара
Криминално
България

Кола влетя в подлез с търговски обекти в центъра на Шумен тази сутрин. Инцидентът е станал на бул. „Симеон Велики“, като сигналът е подаден малко след 9:00 часа.
По информация на полицията два автомобила са се ударили, след което единият е скъсал мантинелата и е паднал в подлеза.
Трима души са транспортирани в болница.
На място са изпратени екипи на полиция, пожарна и спешна помощ, съобщава Нова телевизия.






