Кола се самозапали в движение в Разлог снощи

10 Юли 2025 | 09:39
0 коментара
Общество
Благоевград
Кола се самозапали в движение в Разлог снощи
Автомобил се самозапали в движение около полунощ в района на Крапата махала в Разлог. В превозното средство са пътували жители на разложкото село Добърско.
 
Шофьорът е спрял навреме, а всички пътници са успели да излязат невредими.
 
На място са пристигнали екипи на пожарната и полицията. Пожарът е бил овладян, но автомобилът е с нанесени сериозни щети. Причините за инцидента се изясняват.
 

Добавете Вашия коментар

TOP