Кола се самозапали в движение в Разлог снощи
10 Юли 2025 | 09:39
0 коментара
Общество
Благоевград

Автомобил се самозапали в движение около полунощ в района на Крапата махала в Разлог. В превозното средство са пътували жители на разложкото село Добърско.
Шофьорът е спрял навреме, а всички пътници са успели да излязат невредими.
На място са пристигнали екипи на пожарната и полицията. Пожарът е бил овладян, но автомобилът е с нанесени сериозни щети. Причините за инцидента се изясняват.






