Кола без шофьор влезе в подлеза на Орлов мост

16 Април 2026 | 13:32
0 коментара
Криминално
София
Кола без шофьор влезе в подлеза на Орлов мост

Необичаен инцидент в София.

Кола без шофьор слезе в подлеза на метрото под Орлов мост.

За това съобщи очевидец в социалните мрежи.

„Слизах към метрото в подлеза под Орлов мост. Чух грохот и скърцане на метал. Застинах и точно пред мен от стълбите откъм БНТ се сурна празна кола, която няколко момчета спряха, след като ударите в праговете убиха инерцията ѝ. Никой не бе ударен, чист късмет. Странен ден си е“, написа Христо Блажев.

 

 

кола подлез
Христо Блажев, Фейсбук

 

От СДВР също потвърдиха, че няма пострадали.

Шофьорът е установен на място.

Добавете Вашия коментар

TOP