Код Червено! Бедствено положение в община Сандански заради обилните валежи
27 Ноември 2025 | 13:48
0 коментара
Общество
Благоевград

КОД ЧЕРВЕНО ЗА ОБИЛНИ ВАЛЕЖИ В ОБЩИНА #САНДАНСКИ! Поради интензивните валежи през последните часове ситуацията на територията на община Сандански е изключително сериозна. Най-засегнати към момента са селата Ново Делчево, Лешница, Склаве, Джигурово, Лиляново и други, където има опасност от преливане на дерета и наводнения в ниските участъци. Всички екипи на Пожарна безопасност, РУ – Полиция Сандански и Доброволческото формирование към община Сандански работят на място и оказват съдействие на гражданите.
Уведомена е Агенция „Пътна инфраструктура“, поради усложнената обстановка по републиканскта пътна мрежа. Обявено е бедствено положение.
Молим жителите да ограничават пътувания, освен ако не са наложителни. При нужда от съдействие – незабавно сигнализирайте на тел. 112.
Уведомена е Агенция „Пътна инфраструктура“, поради усложнената обстановка по републиканскта пътна мрежа. Обявено е бедствено положение.
Молим жителите да ограничават пътувания, освен ако не са наложителни. При нужда от съдействие – незабавно сигнализирайте на тел. 112.











