Кметът Стойчо Баненски поздравява всички българи по случай Националния празник-3 март

03 Март 2025 | 13:51
0 коментара
Общество
Благоевград
Кметът Стойчо Баненски поздравява всички българи по случай Националния празник-3 март

Днес отбелязваме един от най-знаковите моменти в българската история – деня, в който България се освобождава от петвековното османско владичество и възвръща своята независимост. 3-ти март е символ на възраждането на българския народ, неговата несломима воля за свобода и стремеж към суверенитет.

С почит и благодарност си спомняме за героите, дали живота си за свободата на България – руските войници, българските опълченци и всички революционери, които се жертваха за нашата кауза.

Вечна слава на всички, паднали за свободата на родината!

Да живее България!

Поздрав от кмета на Банско

Добавете Вашия коментар

TOP