Кметът Първан Дангов награди победителите във фотоконкурса Дупница през моите очи

29 Януари 2026 | 16:26
0 коментара
Култура
Кюстендил
Кметът Първан Дангов награди победителите във фотоконкурса Дупница през моите очи
Днес кметът на община Дупница Първан Дангов награди тримата победители във фотоконкурса „Дупница през моите очи“. ????
???? Първо място – Светлин Йорданов
???? Второ място – Таня Златарска
???? Трето място – Елена Николова
✨ Поздравяваме сърдечно отличените участници и благодарим на всички, които се включиха в конкурса с вдъхновяващи фотографии и подкрепиха своите фаворити с гласовете си!
Благодарим ви, че показахте Дупница през вашите очи!
Кметът Първан Дангов награди победителите във фотоконкурса Дупница през моите очи
Кметът Първан Дангов награди победителите във фотоконкурса Дупница през моите очи

Добавете Вашия коментар

TOP