Кметът Първан Дангов награди победителите във фотоконкурса Дупница през моите очи
29 Януари 2026 | 16:26
0 коментара
Култура
Кюстендил

Днес кметът на община Дупница Първан Дангов награди тримата победители във фотоконкурса „Дупница през моите очи“. 
Първо място – Светлин Йорданов
Второ място – Таня Златарска
Трето място – Елена Николова
Поздравяваме сърдечно отличените участници и благодарим на всички, които се включиха в конкурса с вдъхновяващи фотографии и подкрепиха своите фаворити с гласовете си!
Благодарим ви, че показахте Дупница през вашите очи!
Благодарим ви, че показахте Дупница през вашите очи!








