Кметът на Струмяни зарадва потребителите на социалните центрове в общината с подаръци за Великден

09 Април 2026 | 18:27
0 коментара
Общество
Благоевград
Кметът на Струмяни зарадва потребителите на социалните центрове в общината с подаръци за Великден
С настъпването на прекрасните Великденски празници, кметът на община Струмяни, в знак на внимание и желание да внесе радост в предстоящите дни, изненада потребителите на социалните услуги в община Струмяни.

От името на г-н Емил Илиев – кмет на община Струмяни, бяха поднесени Великденски подаръци – кошници с червени яйца, цветя и козунаци за всички потребители на действащите социални услуги на територията на община Струмяни.

Потребителите на социалните услуги бяха изключително развълнувани от жеста и благодариха на местната власт за вниманието и подкрепата, които неизменно получават не само по празниците, но през цялата година.

Благодарение на усилията на кмета и неговият екип, Великденската инициатива създаде усещане за топлина и взаимност сред хората в нужда.

Светли и благодатни Великденски празници!
Кметът на Струмяни зарадва потребителите на социалните центрове в общината с подаръци за Великден

Добавете Вашия коментар

TOP