Кметът на Разлог награди победителите в ученическите игри по тенис на маса и шахмат
14 Февруари 2025 | 09:55
1 коментара
Спорт
Благоевград

Кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев награди победителите в Общински ученически игри по тенис на маса и шахмат
През вчерашния ден в сградата на ПГ по транспорт, град Разлог се изиграха двубоите по тенис на маса и шахмат–част от Общински ученически игри 2024/2025.
За игрите на Областен етап сили и умения мериха ученици от СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“, ПГ по транспорт, ПГ по МСС, РПГ „Никола Стойчев“, ОУ „Никола Парапунов“, ОУ „Паисий Хилендарски“, село Баня и ОУ „Неофит Рилски“, село Горно Драглище.
След оспорваната игра, за достойното им представяне, кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев поздрави участниците като им пожела здраве, благополучие и много успехи. За доброто им представяне, кметът на община Разлог награди победителите.
Към Областен етап на ученическите игри по тенис на маса продължават юношите (XI- XII клас) от ПГ по транспорт. При възрастова група VIII-X клас продължават също играчите на ПГ по транспорт. При най-малката възрастова група –V- VII клас- към Областен етап по тенис на маса продължава ОУ „Паисий Хилендарски“, село Баня.
В игрите на шах в първата възрастова група -V-VII клас- към Областен етап продължават ОУ „Никола Парапунов“, при възрастови групи VIII-X клас и XI- XII клас напред продължават отборите на СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“.
С медали за най-добро представяне на игрите по тенис на маса днес отличени бяха Борислав Дръдалов, Павел Филимонов, Марияв Мишкова, Боян Стипцов и Марина Пунева.
В игрите на шах, в индивидуалното представяне, най-добри бяха Тодор Дурев XI- XII клас и Димитър Василев VIII-X клас, Николай Златков от възрастова група -V-VII клас също се окичи с медал за най-добро представяне.
Поздравления за участниците и техните треньори и преподаватели.
Ученическите игри на общинско ниво продължават с футбол.



През вчерашния ден в сградата на ПГ по транспорт, град Разлог се изиграха двубоите по тенис на маса и шахмат–част от Общински ученически игри 2024/2025.
За игрите на Областен етап сили и умения мериха ученици от СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“, ПГ по транспорт, ПГ по МСС, РПГ „Никола Стойчев“, ОУ „Никола Парапунов“, ОУ „Паисий Хилендарски“, село Баня и ОУ „Неофит Рилски“, село Горно Драглище.
След оспорваната игра, за достойното им представяне, кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев поздрави участниците като им пожела здраве, благополучие и много успехи. За доброто им представяне, кметът на община Разлог награди победителите.
Към Областен етап на ученическите игри по тенис на маса продължават юношите (XI- XII клас) от ПГ по транспорт. При възрастова група VIII-X клас продължават също играчите на ПГ по транспорт. При най-малката възрастова група –V- VII клас- към Областен етап по тенис на маса продължава ОУ „Паисий Хилендарски“, село Баня.
В игрите на шах в първата възрастова група -V-VII клас- към Областен етап продължават ОУ „Никола Парапунов“, при възрастови групи VIII-X клас и XI- XII клас напред продължават отборите на СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“.
С медали за най-добро представяне на игрите по тенис на маса днес отличени бяха Борислав Дръдалов, Павел Филимонов, Марияв Мишкова, Боян Стипцов и Марина Пунева.
В игрите на шах, в индивидуалното представяне, най-добри бяха Тодор Дурев XI- XII клас и Димитър Василев VIII-X клас, Николай Златков от възрастова група -V-VII клас също се окичи с медал за най-добро представяне.
Поздравления за участниците и техните треньори и преподаватели.
Ученическите игри на общинско ниво продължават с футбол.



Добавени коментари
За Якоруда с любов публикува:
14 Февруари 2025 | 11:12
Продължаваме с потресаващи разкрития за мафията и нейните покровители в Якоруда. Ето ИМЕНАТА на КОРУМПИРАНИТЕ полицаи от полицейски участък в Якоруда - САЛИХ МУСТАФА- МРЪЦОВИЯ И КОЛЕГАТА МУ НИКОЛАЙ ГОЛОМЕХОВ-ГУМЕ. Тези полицаи имат и други такива провинения при изпълнение на служебните си задължения. Те са замесени в схемата с незаконен дървен материал на територията на Община Якоруда. Техен съучастник е известният с криминалното си минало Ахмед Ахмед-Пачката, от село Конарско. СЪС СЪДЕЙСТВИЕТО НА горски стражари- ГЕОРГИ МАЛЧОВ, и ЕРЕДИН ДЖУРИН, МУСТАФА СЪРТЕВ, ЛЮДМИЛ ПАРЦОВ, . Имената на другите горски са от Черна Места, Бунцево и Конарско , ще бъдат казани допълнително. Полицаите от години превозват , разбирайте крадат в горите на Якоруда. До нас достигна информация, че същите полицаи осигуряват чадър на известният дилър и наркоман в Якоруда- Станимир Богданов-Перката. Междудругото съпругата на Перката е зам.кмет в Община Якоруда, и дясна ръка на кмета Вакльов. Това навежда на мисълта за покровителство от най високо ниво в Града. Къде е Прокуратурата, Полицията и ДАНС ? Кмета на Якоруда НЕ взима отношение, понеже ТЕ му се отчитат с процент , и той мълчи. Според нас по този начин Кмета става съучастник. Кмета прикрива престъпления.Потърсихме за коментар Кмета Вакльов от Новото начало в Якоруда . Кмета за пореден път не беше открит на работното си място. ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ .И ОЩЕ РАЗКРИТИЯ. Кмета беше открит за коментар в едно от казината на Благоевград. Беше във видимо неадекватно и нетрезво състояние и под влияние на други опиати.






