Кметът на Кюстендил поздрави държавните служители по случай професионалния им празник
23 Юни 2026 | 12:23
0 коментара
Общество
Кюстендил

Кметът на Община Кюстендил инж. Огнян Атанасов отправи поздравителен адрес към държавните служители по повод Деня на държавния служител, като изрази своята благодарност за техния труд, професионализъм и отдаденост в работата с гражданите.
В своето послание той подчерта значимостта на тяхната ежедневна дейност и ролята им за ефективното функциониране на институциите и предоставянето на качествени административни услуги.
„Вашата работа изисква отговорност, търпение и всеотдайност. Благодарение на усилията, които полагате всеки ден, институциите работят по-добре, а гражданите получават навременна помощ и съдействие“, посочва инж. Атанасов.
Кметът благодари на държавните служители за техните усилия, ангажираност и професионализъм, като изрази увереност, че добрата администрация се гради от мотивирани и отговорни специалисти, работещи с мисъл за хората.
По случай празника той им пожела здраве, удовлетворение от постигнатите резултати, професионални успехи и увереност, че трудът им е ценен и значим за обществото.
В своето послание той подчерта значимостта на тяхната ежедневна дейност и ролята им за ефективното функциониране на институциите и предоставянето на качествени административни услуги.
„Вашата работа изисква отговорност, търпение и всеотдайност. Благодарение на усилията, които полагате всеки ден, институциите работят по-добре, а гражданите получават навременна помощ и съдействие“, посочва инж. Атанасов.
Кметът благодари на държавните служители за техните усилия, ангажираност и професионализъм, като изрази увереност, че добрата администрация се гради от мотивирани и отговорни специалисти, работещи с мисъл за хората.
По случай празника той им пожела здраве, удовлетворение от постигнатите резултати, професионални успехи и увереност, че трудът им е ценен и значим за обществото.
„Честит Ден на държавния служител!“, завършва поздравлението на кмета на Община Кюстендил.






