Кметът на Гоце Делчев отличи полицаи за професионализъм и добра работа
06 Май 2026 | 14:46
0 коментара
Общество
Благоевград

Кметът на община Гоце Делчев Владимир Москов и заместник - кметовете Богдан Боцев и Саид Иброш се срещнаха с началника на Районно управление “Полиция” Гоце Делчев Стоян Пирнарев, инспектор Владимир Граматов и младши криминален разузнавач Георги Мацов.
Поводът за срещата бе добрата им и ефективна работа в няколко случая, касаещи увреждане на общинско имущество. Общинското ръководство отправи поздравления за добрата и всеотдайна работа в полза на сигурността на хората. “Признателни сме за проявения професионализъм и отговорност при изпълнение на служебните задължения”, каза кметът на община Гоце Делчев.
По време на срещата бе изразена и благодарност към ръководството на полицейското управление, което полага усилия, за да живеят хората в града и района в сигурност и спокойствие. Двамата служители на реда и началникът на полицейското управление в Гоце Делчев получиха като подарък книга за патрона на града. От общинското ръководство бе заявена подкрепа на полицията във всичко, свързано с работата им за сигурността и опазване на обществения ред.
Поводът за срещата бе добрата им и ефективна работа в няколко случая, касаещи увреждане на общинско имущество. Общинското ръководство отправи поздравления за добрата и всеотдайна работа в полза на сигурността на хората. “Признателни сме за проявения професионализъм и отговорност при изпълнение на служебните задължения”, каза кметът на община Гоце Делчев.
По време на срещата бе изразена и благодарност към ръководството на полицейското управление, което полага усилия, за да живеят хората в града и района в сигурност и спокойствие. Двамата служители на реда и началникът на полицейското управление в Гоце Делчев получиха като подарък книга за патрона на града. От общинското ръководство бе заявена подкрепа на полицията във всичко, свързано с работата им за сигурността и опазване на обществения ред.






