Кметът на Гоце Делчев отличи младите борци от Купа Неврокоп

03 Декември 2025 | 18:17
1 коментара
Спорт
Благоевград
Кметът на Гоце Делчев отличи младите борци от Купа Неврокоп

Младите спортни надежди от клуб „Пирин 2021“ – Гоце Делчев, които спечелиха медали на Международния турнир по борба „Купа Неврокоп“, се срещнаха с ръководството на общината. На събитието присъстваха кметът Владимир Москов, заместник-кметовете Богдан Боцев и Саид Иброш, началникът на отдел „Образование, здравеопазване, социални дейности, култура и спорт“ Костадин Харисков, както и треньорите Димитър Касов, Бисер Таиров и Любен Димитров.

Общо седем състезатели от местния клуб завоюваха отличия, като четирима от тях станаха шампиони в своите категории: Цвети Касова, Николай Топалов и Ивайло Парнарев – до 42 кг., и Борислав Шарланжиев – до 26 кг.

Кметът Владимир Москов поздрави младите спортисти за впечатляващото им представяне, определено от специалистите като едно от най-силните в Европа. Той подчерта значението на спорта за изграждането на характер и ценности и увери, че общината ще продължи да подкрепя младите таланти.

Треньорите изразиха благодарност за оказаната подкрепа и надежда, че възможностите за развитие на спорта и обучението на децата ще се разширяват. В знак на признание за постигнатите успехи, състезателите и техните наставници получиха подаръци от община Гоце Делчев.

Кметът на Гоце Делчев отличи младите борци от Купа Неврокоп
Кметът на Гоце Делчев отличи младите борци от Купа Неврокоп

Добавени коментари

Колега от когото крадете публикува:
03 Декември 2025 | 18:23
Колеги, моля подписвайте новините когато ги крадете! Благодаря ви за НЕразбирането и продължавате да крадете и да НЕ ги подписвате.

Добавете Вашия коментар

TOP