Кметът на Благоевград свиква спешно заседание за безопасност на движението след поредицата инциденти с пешеходци
11 Ноември 2025 | 20:28
1 коментара
Общество
Благоевград

Кметът на Благоевград свиква спешно заседание за безопасност на движението
Кметът на Благоевград Методи Байкушев обяви, че в четвъртък в 11:00 часа лично ще ръководи заседание на общинската комисия по безопасност на движението. Решението идва след поредица от инциденти с пешеходци през последните седмици в града.
„Необходими са решителни действия за повишаване безопасността на движението. Вече разпоредих спешни мерки за поставяне на допълнително осветление на пешеходни пътеки на натоварените артерии в града“, написа Байкушев в профила си.
Кметът призова всички участници в движението да бъдат внимателни и да спазват правилата за движение.
Добавени коментари
зам.кмет публикува:
12 Ноември 2025 | 17:56
Тази община омбудсман няма ли?За какво е избрана щом кмета сам се грижи за гражданите и тяхната защита?!






