Кметът на Благоевград обеща финал на улиците зад Операта, средствата вече са осигурени
30 Септември 2025 | 13:48
6 коментара
Общество
Благоевград

Кметът на Благоевград Методи Байкушев обяви, че общината е получила финансиране от правителството в размер на 2,8 млн. лв. Средствата са отпуснати от Министерството на регионалното развитие и благоустройството и ще позволят в най-кратки срокове да бъде завършено строителството и реконструкцията на улиците зад Операта и в района на ул. „Стефан Стамболов“.
„Това ще ни даде възможност да завършим строителството на улиците зад Операта в най-кратки срокове“, заяви кметът Байкушев.
Темата дълго време е една от големите драми за Благоевград за жителите, които търпяха ежедневни неудобства, и особено за търговците, чиято дейност беше силно затруднена.
Темата дълго време е една от големите драми за Благоевград за жителите, които търпяха ежедневни неудобства, и особено за търговците, чиято дейност беше силно затруднена.
С отпуснатите средства вече се очаква ремонтите най-сетне да приключат и централната част на града да възвърне нормалния си облик.
Добавени коментари
Янков публикува:
06 Октомври 2025 | 19:54
Пари за цветя има кмето ,а за други неща няма..
Боклуците пи улиците са толкова много
Паркинга зад операта вече 2 години не работи.
Общината загуби много пари от паркинга за операта.
А данъците се вдигнаха двойно.
Репатрирането на колите се вдигна тройно.
Всичко е от Кмето-крадецо
Янков публикува:
06 Октомври 2025 | 19:50
Паркинга зад операта вече 2 години не работи.
Общината загуби много пари от паркинга за операта.
А данъците се вдигнаха двойно.
Репатрирането на колите се вдигна тройно.
Всичко е от Кмето-крадецо
Комитата публикува:
06 Октомври 2025 | 08:25
Това е добра новина. Изнудвачите от правителството най-сетне са разбрали, че има и закони.
Стоян публикува:
03 Октомври 2025 | 15:25
Градът умира било не се прави за хората!Не се откриват нови работни места!
Общинската администрация не се пипа .По пет човека в стая на гърба на данъкоплатците.
Да търси компаниите за инвестиции в града вместо да се прави на архитект!
Пешо публикува:
02 Октомври 2025 | 12:25
Тоя знае само да вдига данъците.
Веско публикува:
30 Септември 2025 | 15:54
Колко от тях са за главното Д






