Кметът на Благоевград Методи Байкушев официално откри първото издание на Международен турнир по спортни танци „Купа Благоевград“ 2025

31 Май 2025 | 21:33
0 коментара
Общество
Благоевград
Кметът на Благоевград Методи Байкушев официално откри първото издание на Международен турнир по спортни танци  Купа Благоевград  2025
Кметът на Благоевград Методи Байкушев официално откри първото издание на Международен турнир по спортни танци „Купа Благоевград“ 2025, който се провежда днес и утре в спортната зала на Американски университет в България.
 
„Постигайте успехи не само в танците, но и в живота. Влагайте старание и желание във всичко, с което се захванете, особено в онези неща, които носят добро не само на Вас, но и на хората около Вас. Благоевград е космополитен град. Неслучайно тук учат студенти от над 40 държави. Радвам се, че в турнира участват състезатели от различни страни. Това е силна заявка. Добре дошли и Ви очакваме отново на второто издание на турнира“, каза в част от приветствието си кметът.

 В състезанието участват между 180 и 200 състезателни двойки от България, Италия, Гърция, Полша и Молдова. Програмата включва и солови изпълнения.

 По повод престижния спортен форум в Благоевград гостуват и международни и български лицензирани съдии.
 Община Благоевград пожелава успех на всички състезатели!
Кметът на Благоевград Методи Байкушев официално откри първото издание на Международен турнир по спортни танци  Купа Благоевград  2025
Кметът на Благоевград Методи Байкушев официално откри първото издание на Международен турнир по спортни танци  Купа Благоевград  2025

Добавете Вашия коментар

TOP