Кметът на Белица Радослав Ревански поздрави мюсюлманите за Курбан Байрам

27 Май 2026 | 09:55
0 коментара
Общество
Благоевград
Кметът на Белица Радослав Ревански поздрави мюсюлманите за Курбан Байрам

По повод свещения мюсюлмански празник Курбан Байрам кметът на община Белица Радослав Ревански отправи поздрав към мюсюлманската общност в общината.

 

В своето празнично обръщение той пожела здраве, мир, благоденствие и разбирателство във всеки дом.

 

„Нека тези благословени дни донесат здраве, мир, благоденствие и разбирателство във всеки дом. Пожелавам Ви вярата, добротата и милосърдието, които носи празникът, да укрепват единството между хората и да ни вдъхновяват за повече човечност и взаимна подкрепа“, се посочва в поздравлението.

Кметът Радослав Ревански пожела още трапезите да бъдат пълни, домовете – озарени от благодат, а сърцата – изпълнени с надежда и благодарност.

„Бъдете здрави, щастливи и благословени! Честит Курбан Байрам!“, завършва поздравът на кмета на община Белица.

TOP