Кметът на Белица Радослав Ревански поздрави мюсюлманите за Курбан Байрам

По повод свещения мюсюлмански празник Курбан Байрам кметът на община Белица Радослав Ревански отправи поздрав към мюсюлманската общност в общината.
В своето празнично обръщение той пожела здраве, мир, благоденствие и разбирателство във всеки дом.
„Нека тези благословени дни донесат здраве, мир, благоденствие и разбирателство във всеки дом. Пожелавам Ви вярата, добротата и милосърдието, които носи празникът, да укрепват единството между хората и да ни вдъхновяват за повече човечност и взаимна подкрепа“, се посочва в поздравлението.
Кметът Радослав Ревански пожела още трапезите да бъдат пълни, домовете – озарени от благодат, а сърцата – изпълнени с надежда и благодарност.
„Бъдете здрави, щастливи и благословени! Честит Курбан Байрам!“, завършва поздравът на кмета на община Белица.






