Кметът Методи Байкушев за снежната обстановка в Благоевград: Приятен и спокоен ден и не забравяйте, че тротоарите пред жилищните сгради са ангажимент на живущите. Вече почистих пред нас. Очакавам да го направите и Вие.
30 Ноември 2024 | 08:48
5 коментара
Общество
Благоевград

Добро утро, Благоевград!
Снеговалежът спря около 6:30.
Над сто души и цялата ни техника са навън още от много тъмно. Чистим от снега основните булеварди, спирките и площадите. Още снощи полунощ хвърлихме сол по стръмните части в квартал Освобождение. Центърът е третиран с магнезий.
Има паднали дървета, скъсани кабели, закъсали коли и подобни обичайни неща. Ще се разправяме с тях през деня. Няма сериозни аварии. Осветлението до пътя за Бачиново е скъсано отново. Тепърва ще установим колко ще отнеме възстановяването.
Селата по високите части са под дебел сняг между 15 и 28 см. Пътищата там ще са проходими най-рано днес следобед. Не тръгвайте на път нататък, ако не е особено важно и не сте оборудвани със зимни гуми и вериги.
Приятен и спокоен ден и не забравяйте, че тротоарите пред жилищните сгради са ангажимент на живущите. Вече почистих пред нас. Очакавам да го направите и Вие.
Снеговалежът спря около 6:30.
Над сто души и цялата ни техника са навън още от много тъмно. Чистим от снега основните булеварди, спирките и площадите. Още снощи полунощ хвърлихме сол по стръмните части в квартал Освобождение. Центърът е третиран с магнезий.
Има паднали дървета, скъсани кабели, закъсали коли и подобни обичайни неща. Ще се разправяме с тях през деня. Няма сериозни аварии. Осветлението до пътя за Бачиново е скъсано отново. Тепърва ще установим колко ще отнеме възстановяването.
Селата по високите части са под дебел сняг между 15 и 28 см. Пътищата там ще са проходими най-рано днес следобед. Не тръгвайте на път нататък, ако не е особено важно и не сте оборудвани със зимни гуми и вериги.
Приятен и спокоен ден и не забравяйте, че тротоарите пред жилищните сгради са ангажимент на живущите. Вече почистих пред нас. Очакавам да го направите и Вие.
Добавени коментари
Янко публикува:
01 Декември 2024 | 01:08
Кмето-крадецо.
Да изчисти и градската тоалетна.
И градската баня.
Да се маха от Благоевград.
Крадеца е Кмета.
Няма пари за хляб на работниците в общинските фирми.
700 лева заплата.
Спря храноден и работещи-бедни ни направи.
Вдига данъци , да се маха от Благоевград.
Кмето-крадецо
Кмет Идиот публикува:
30 Ноември 2024 | 17:11
Ама знаеш ли, че на хората грам не им дреме за проредната ти простотия...що не кажеш колко хора остави без хляб бе измет...що не кажеш какво ти е отношението към хората работещи за теб...колко хора уволни, чрез натиск, за да им седнат на местата някакви като теб от ПП. Мизерник ..Гсопод гледа да знаеш!
Пачката от Конарско публикува:
30 Ноември 2024 | 16:36
Дерибеите в Якоруда са Вакльов, Беди Осман, Карафеиз, Магдалена, Хърльов, Сабиха Пиронкьова която беше любовница и на Кафелов и има момиче от него, Фатма Мангова, Зелха Караасан, Муса Сирачки, Марио Асьов, Айша Хаджиалиш..ПРОДАЖНИЦИ. Кметчето на Якоруда е гола вода, некомпетентен и некадърен. Статуквото го командва. Старите дерибеи му командват в общината, той е само кукла на конци.
Aress публикува:
30 Ноември 2024 | 15:43
ГАРАHТИРАHO: Зa 21 дни щe пpaвитe жecтoк CEKC като пopнoзвeзда - ще увeличите тpайно пeниcа си със 7 см и ще започнете да получавате еpeкция за 3 секунди и твъpдa кaто cтомaнa, кoлкoтo дълго иcкaте!---- https://cia.sh/stilmen
тоа па публикува:
30 Ноември 2024 | 13:58
Няма нищо, което едно кредитче или едни по-високи данъци да не могат да оправят







