Кметът Методи Байкушев с национална награда за местно самоуправление

12 Октомври 2025 | 21:07
2 коментара
Общество
Благоевград
Кметът Методи Байкушев с национална награда за местно самоуправление
 
Кметът Методи Байкушев с национално отличие за принос в развитието на местното самоуправление
 
Награда за Принос в развитието на местното самоуправление в категория „Голяма община“ бе връчена на кмета на Благоевград Методи Байкушев в Деня на българската община.

Отличието той получи по време на тържественото заседание на Годишната среща на местните власти, което събра представители на общините от цялата страна.
Кметът Методи Байкушев с национална награда за местно самоуправление
Кметът Методи Байкушев с национална награда за местно самоуправление

Добавени коментари

10 публикува:
09 Декември 2025 | 19:17
Кой разпореди това безобразие? Сгради над кортовете на ЮЗУ са въведени в експлоатация, а нямат ток вече трета зима!
уточнение публикува:
13 Октомври 2025 | 08:18
Тази класация намя нищо общо с класацията на кмета.бг, където гласуват хората. Тук съюза на общините си раздава наградки на който си иска

Добавете Вашия коментар

TOP