Кметът Методи Байкушев с национална награда за местно самоуправление
12 Октомври 2025 | 21:07
2 коментара
Общество
Благоевград

Кметът Методи Байкушев с национално отличие за принос в развитието на местното самоуправление
Награда за Принос в развитието на местното самоуправление в категория „Голяма община“ бе връчена на кмета на Благоевград Методи Байкушев в Деня на българската община.
Отличието той получи по време на тържественото заседание на Годишната среща на местните власти, което събра представители на общините от цялата страна.
Добавени коментари
10 публикува:
09 Декември 2025 | 19:17
Кой разпореди това безобразие? Сгради над кортовете на ЮЗУ са въведени в експлоатация, а нямат ток вече трета зима!
уточнение публикува:
13 Октомври 2025 | 08:18
Тази класация намя нищо общо с класацията на кмета.бг, където гласуват хората. Тук съюза на общините си раздава наградки на който си иска








