Кметът Методи Байкушев: Обновяваме пътя и инфраструктурата до храма в с.Еленово
14 Декември 2025 | 20:07
1 коментара
Общество
Благоевград

В навечерието на Рождество Христово кметът на Благоевград Методи Байкушев написа във Фейсбук, че все повече хора се връщат към храмовете, като даде за пример църквата „Св. Архангел Михаил“ в с. Еленово и усилията на общината за подобряване на достъпа и инфраструктурата около нея.
Ето какво написа той:
Добавени коментари
До кмето! публикува:
15 Декември 2025 | 09:05
А в кв.Струмско, старата част, кога ще има асфалт, тротоари, свестно осветление за да могат живущите там, и плащащи данъците си, да ходят нормално и спокойно до и от работата си? Или щом ул.не води до храм няма нужда от асфалтиране? Половината част от квартала, тази дето е под жплинията е без улици, не е газифицирана, през два, три стълба мъждука осветително тяло...кал, дупки и мизерия!!! А кмета каза че тези от кварталите ще плащат двойно по високи данъци от 2026 г!!!
ЗАЩО Г-Н КМЕТЕ?!!....








