Кметът Мехмед Вакльов връчи на футболистите на ФК Якоруда тренировъчни екипи с логото на общината

30 Януари 2026 | 16:59
0 коментара
Спорт
Благоевград
Кметът Мехмед Вакльов  връчи на  футболистите на ФК Якоруда тренировъчни екипи с логото на общината
На 30 януари 2026 г. в залата на Общинския съвет – гр. Якоруда се проведе официална среща с футболистите ⚽️на ФК „Якоруда“, кмета на община Якоруда г-н Мехмед Вакльов, неговите заместници г-жа Беди Осман и г-жа Магдалена Богданова, както и с директора на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ - г-н Мехмед Кунгю.


По време на срещата кметът г-н Вакльов връчи на футболистите нов син тренировъчен екип с логото на община Якоруда. Представен беше и официалният състезателен екип в зелен цвят, който символизира приемствеността и продължението на дългогодишната якорудска футболна традиция.


След 17-годишна пауза футболът⚽️ в Якоруда отново прави сериозна крачка към своето възраждане и завръщане сред активните футболни центрове в област Благоевград.
Треньорът на ФК „Якоруда“ – г-н Исмаил Цикалов, заедно с футболистите, изразиха своята благодарност към кмета г-н Вакльов за предоставените екипи, топлото посрещане и отличните условия в спортната зала, осигурени за зимната подготовка на отбора.
Кметът Мехмед Вакльов  връчи на  футболистите на ФК Якоруда тренировъчни екипи с логото на общината
Кметът Мехмед Вакльов  връчи на  футболистите на ФК Якоруда тренировъчни екипи с логото на общината
Кметът Мехмед Вакльов  връчи на  футболистите на ФК Якоруда тренировъчни екипи с логото на общината
TOP