Кметът Красимир Герчев поднесе цветя с огромна благодарност на екипите на МБАЛ Д-р Асен Велев Разлог
07 Април 2025 | 16:50
7 коментара
Общество
Благоевград

Днес кметът на община Разлог Красимир Герчев и зам.-кметът по социални дейности Гергана Коставо се срещнаха с управителя Магдалена Коцакова и ръководителите на всички отделения на болницата в Разлог, за да ги поздрави със Световния ден на здравето.
Красимир Герчев поднесе искрената си благодарност за всеотдайния труд и принос на здравните работници, на всички лекари, медицински сестри, лаборанти, рехабилитатори и медицински работници, за повишаване на качеството на здравеопазването на жителите на община Разлог и на прилежащите Банско, Белица и Якоруда, а така също и на огромния туристически поток на региона.
„Болницата в Разлог е приоритет в политиката на община Разлог, защото е със стратегическо значение, а именно – опазване на здравето на хората. – сподели кметът на община Разлог. Можем смело да кажем, че с активната роля на всички здравни работници, с последователната политика на община Разлог, с положителното отношение на Общински съвет Разлог, МБАЛ „ Д-р Асен Велев“ днес е една от най-модерните болници в Югозападна България и предлага висококачествени здравни услуги.
В ден като днешния благодаря на целия екип на болницата: на управителя г-жа Магдалена Коцакова, на всички ръководители на отделенията, на лабораториите, на всички здравни работници, съпричастни с успехите на болничното заведение. “- сподели още кметът на община Разлог.
След срещата с ръководния екип, Красимир Герчев, Гергана Костова, управителката на болницата Магдалена Коцакова и зав.-отделението по образна диагностика д-р Емил Тончев направиха оглед на кабинета, където ще бъде разположен закупеният наскоро МАМОГРАФ.
Припомняме, че мамографът на болницата беше закупен с помощта на Община Разлог и дарителска кампания, и ще заработи след като се позиционира по всички здравни стандарти.
Красимир Герчев поднесе искрената си благодарност за всеотдайния труд и принос на здравните работници, на всички лекари, медицински сестри, лаборанти, рехабилитатори и медицински работници, за повишаване на качеството на здравеопазването на жителите на община Разлог и на прилежащите Банско, Белица и Якоруда, а така също и на огромния туристически поток на региона.
„Болницата в Разлог е приоритет в политиката на община Разлог, защото е със стратегическо значение, а именно – опазване на здравето на хората. – сподели кметът на община Разлог. Можем смело да кажем, че с активната роля на всички здравни работници, с последователната политика на община Разлог, с положителното отношение на Общински съвет Разлог, МБАЛ „ Д-р Асен Велев“ днес е една от най-модерните болници в Югозападна България и предлага висококачествени здравни услуги.
В ден като днешния благодаря на целия екип на болницата: на управителя г-жа Магдалена Коцакова, на всички ръководители на отделенията, на лабораториите, на всички здравни работници, съпричастни с успехите на болничното заведение. “- сподели още кметът на община Разлог.
След срещата с ръководния екип, Красимир Герчев, Гергана Костова, управителката на болницата Магдалена Коцакова и зав.-отделението по образна диагностика д-р Емил Тончев направиха оглед на кабинета, където ще бъде разположен закупеният наскоро МАМОГРАФ.
Припомняме, че мамографът на болницата беше закупен с помощта на Община Разлог и дарителска кампания, и ще заработи след като се позиционира по всички здравни стандарти.
Добавени коментари
Разлоч публикува:
08 Април 2025 | 09:38
Красела днес е международен ден на циганите с Ревански нема ли да посетите циганската маала
Разлоч публикува:
08 Април 2025 | 08:59
Любен Татарски завършил Рабфак от Магнитни глави Разлог Краси Герчев завършил Рабфак от мината Елешница това ни управлява 30 години и сега се появи Радослав Ревански от село Бабяк чака ни светло бъдеще
Мдаа публикува:
08 Април 2025 | 08:52
Е па от Герб Ново Начало град Разлог ще да очакваме 30години Обещания за писта Кулиното и спортна зала Една шачя не са заковали само кражби с Миле инжинеринг
Община Разлог публикува:
08 Април 2025 | 07:07
Днес чета новините:
Петрич привлече 12 мил. лева за саниране, Банско прави нови улици до производствени райони, а ние в Разлог само чауше и тъпане ни са в главите. Пиарката е сетила кмета да иде до болницата, нема лошо, ама в последно време само показаното и нищо друго.
Мехомия публикува:
08 Април 2025 | 06:57
Лека полека въпреки клетвите излиза наяве зависимостта на Краси Герчев от Радослав Ревански
Крапата маала публикува:
07 Април 2025 | 21:53
Герб Ново Начало град Разлог. -- Помещението на Бърза помощ в Разлог се ремонтира от Помашка фирма от Смолян и дограмата се кара от Смолян
Илико публикува:
07 Април 2025 | 21:49
Краси и трима багдадски крадци до него







