Кметът Красимир Герчев: Грейнаха коледните светлини в община Разлог, даваме път на доброто!
16 Декември 2025 | 08:39
0 коментара
Общество
Благоевград

Грейнаха коледните светлини в община Разлог, даваме път на доброто!
В Разлог езерото е вълшебно, греят празнични светлини в Баня, Бачево, Горно Драглище, Годлево, Добърско, Долно Драглище и Елешница.
Благотворителни базари изпълняват благородни мисии – помагат на хора в беда и неравностойно положение, обновяват училищни кътове, традиционно „Бъди човек“ дарява коледни пакети на самотни възрастни хора. Добри хора помагат на изпадналото в трудно положение семейство от село Баня.
Фондация „Ан БО“ и Ротари клуб „Банско Разлог“, с подкрепата на Община Разлог, оборудва 2 кабинета и две класни стаи с всичко необходимо - терапевтични инструменти, литература и пособия в детската градина в с. Баня и в ДГ “Незабравка” Разлог, в които ще работят логопед, психолог, двама ресурсни учители, координатор и помощник на учителя - важна стъпка към създаването на още по - добри условия за развитие, подкрепа и равни възможности за всяко дете.
ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ на екипите на Община Разлог, на училищата, на читалищата, на кметствата, на правителствените и неправителствените организации, които превърнаха празниците в извор на доброта и човечност.
Защото истинската КОЛЕДА е в сърцето на всеки от нас.
В дома. В семейството. В хората, които обичаме и ни обичат.
Почувствайте Коледа!
С топлината на дома, с любовта и добротата,
с ръката, която дава и сърцето, което прощава.
Да бъде Топла Коледа за всички вас,
жители и гости на община Разлог!
16.12.2025
Красимир Герчев,
кмет на община Разлог
В Разлог езерото е вълшебно, греят празнични светлини в Баня, Бачево, Горно Драглище, Годлево, Добърско, Долно Драглище и Елешница.
Благотворителни базари изпълняват благородни мисии – помагат на хора в беда и неравностойно положение, обновяват училищни кътове, традиционно „Бъди човек“ дарява коледни пакети на самотни възрастни хора. Добри хора помагат на изпадналото в трудно положение семейство от село Баня.
Фондация „Ан БО“ и Ротари клуб „Банско Разлог“, с подкрепата на Община Разлог, оборудва 2 кабинета и две класни стаи с всичко необходимо - терапевтични инструменти, литература и пособия в детската градина в с. Баня и в ДГ “Незабравка” Разлог, в които ще работят логопед, психолог, двама ресурсни учители, координатор и помощник на учителя - важна стъпка към създаването на още по - добри условия за развитие, подкрепа и равни възможности за всяко дете.
ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ на екипите на Община Разлог, на училищата, на читалищата, на кметствата, на правителствените и неправителствените организации, които превърнаха празниците в извор на доброта и човечност.
Защото истинската КОЛЕДА е в сърцето на всеки от нас.
В дома. В семейството. В хората, които обичаме и ни обичат.
Почувствайте Коледа!
С топлината на дома, с любовта и добротата,
с ръката, която дава и сърцето, което прощава.
Да бъде Топла Коледа за всички вас,
жители и гости на община Разлог!
16.12.2025
Красимир Герчев,
кмет на община Разлог

























