Кметът Красимир Герчев: Днес почитаме, приветстваме и благодарим на възрастните хора в община Разлог

01 Октомври 2025 | 10:09
0 коментара
Общество
Благоевград
Кметът Красимир Герчев: Днес почитаме, приветстваме и благодарим на възрастните хора в община Разлог

На Първи октомври световната общественост отделя специално внимание на важна част от нашето общество – възрастните хора.


С огромна почит и уважение, с преклонение пред мъдростта, труда и житейския опит, се обръщам към всички възрастни хора в община Разлог, за да им благодаря, че са с нас, че ни помагат да се справяме с трудностите, че примерът на всеотдайност, любов към семейството и традициите ни вдъхновяват.
Честит празник!
Бъдете винаги до нас – в трудни и щастливи моменти, пазете българския дух и вяра в семейните ценности!

Пожелавам здраве, спокойствие, топлина в сърцата и още дълги години, изпълнени с обич във вашите семейства, защото

 

„тези, които обичат от цялото си сърце, никога не остаряват“!

С уважение,
Красимир Герчев
кмет на община Разлог

Добавете Вашия коментар

TOP